GLASS & CERAMICS / Glass / Glass 9579692
nr 957 9692
GLASS
11 parts, 19th century, 2 glas med nagg.
11 del, 1800-tal
Condition: 2 glas med nagg
2000
SEK 2200
Monday April 27 2015
at 18:49:07
1.800 kr
1.900 kr (Robot)
2.000 kr